Dentysta gabinet stomatologiczny multidental.eu

Dentysta

tel. +48 68 412 56 65 / +48 608 287 799

Profesjonalne usługi dentystyczne, nowoczesna metoda leczenia zębów w 100% bez bólu.

Program lojalnościowy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego programu lojalnościowego.

karta stomatologiczna do programu lojalnościowego sprawdź szczegóły ->
.

Ta SZCZOTECZKA może być TWOJA

Zostań naszym pacjentem, przyjdź i odbierz swoją nową szczoteczkę w ramach promocji zdrowia.

mycie zębów szczoteczką elektryczną zobacz szczegóły i film ->

Stomatologia dziecięca - Bezstresowe leczenie dzieci

stomatolog dziecięcy Ponieważ stomatologiczne leczenie dzieci wymaga wyjątkowego podejścia, Państwa pociechy spotkają u nas przyjazny oraz cierpliwy zespół lekarzy i asystentek stomatologicznych. Podczas wizyty adaptacyjnej dziecku tłumaczy się i pokazuje gabinet, narzędzia, aparaturę i fotel. Wszystko może obejrzeć, o wszystko zapytać. Dentysta liczy dziecku ząbki, opowiada w formie bajki o leczeniu. Przebieg pierwszej wizyty ma duże znaczenie w nastawieniu dziecka na stomatologiczne leczenie w przyszłości.

Regularne i pozbawione strachu wizyty dziecka w gabinecie stomatologicznym umożliwiają ochronę przed próchnicą oraz wadami zgryzu. Oprócz kompleksowego leczenia zębów mlecznych i stałych chcemy nauczyć Państwa dziecko właściwych nawyków higienicznych oraz pokazać, że dbanie o zęby i ich leczenie może kojarzyć się pozytywnie.

dentysta dziecięcy

Dziecko podczas zabiegu będzie na bieżąco, w przystępny sposób informowane o każdym kolejnym kroku stomatologa.

Aby wizyta przebiegała jak najmniej stresująco dla małego pacjenta, prosimy, aby umawiać je w porze dnia, kiedy dziecko nie będzie zmęczone, senne lub głodne. Wcześniej rodzice powinni uprzedzić, że taka wizyta się odbędzie, ale nie straszyć i nie używać słów, które mogą wywoływać strach, np.: wiercenie, ból, zastrzyk.

dentysta dla dzieci

W ramach profilaktyki dziecięcej proponujemy: Lakierowanie zębów -wykonuje się je na zębach mlecznych oraz stałych, które również chroni przed próchnicą. Lapisowanie zębów mlecznych przy dużych ubytkach, które powoduje zabarwienie takiego zęba na ciemny kolor przy jednoczesnym zlikwidowaniu jego bólu. U dzieci starszych Lakowanie bruzd zębów stałych, które uniemożliwia powstanie próchnicy w lakowanym miejscu.

.